TERMOIZOLACJE, OCIEPLENIE PODDASZA WARSZAWA

OCIEPLENIE PODDASZA PIANKĄ POLIURETANOWĄ

Izolacja poddasza pianką jest bardzo korzystnym rozwiązaniem w porównaniu z innymi, stosowanymi metodami. Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową zapewnia lepsze właściwości termoizolacyjne, co daje się odczuć zwłaszcza po upływie dłuższego czasu. Ocieplenie poddasza pianką nie jest bowiem tak podatne na wpływ negatywnych czynników jak ocieplenie wykonane z innych materiałów. Pianka poliuretanowa skutecznie posłuży Państwu przez lata. Wykorzystywane przez nas technologie pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Izolacja poddasza pianką wykonana przez firmę Termil to gwarancja wysokiej jakości usługi.

FIRMA TERMIL – IZOLACJE NATRYSKOWE

Certyfikowany Wykonawca Crossin jest specjalistą w ocieplaniu poddaszy i ścian na terenie Warszawy i okolic. Prawidłowe ocieplenie poddasza polega na zabezpieczeniu połaci dachu od środka przed niekontrolowaną wymianą powietrza i przenikalnością temperatur. Izolacja termiczna poddasza zwana termoizolacją ma niezwykłe znaczenie w zachowaniu energetyczności budynku. Ciepło gromadzi się w najwyższym miejscu w pomieszczeniu, dlatego tak ważna skuteczna izolacja poddasza. Ocieplenie poddasza pianą pozwala na ograniczenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji o kilkadziesiąt procent. Inwestycja w termoizolację poddasza pianką poliuretanową zwykle zwraca się w przeciągu 3-4 lat. Każdy kolejny sezon grzewczy/klimatyzacyjny to oszczędność co najmniej kilkudziesięciu procent.

Technologia Crossin pozwala na zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy inwestora, ale także czasu i niepotrzebnego stresu. Przeciętny czas izolacji poddasza w domu jednorodzinnym wynosi 1-2 dni. Ocieplenie pianą poliuretanową u klientów w Warszawie przebiega w błyskawicznym tempie. Już dzisiaj możemy umówić się na instalację ocieplenia w dogodnym dla Ciebie terminie. Na wykonaną usługę dostajesz gwarancję.

OCIEPLENIE PODDASZA WARSZAWA

Oferta firmy Termil na termoizolację poddaszy skierowana jest nie tylko do mieszkańców Warszawy i okolic, ale także całej Polski. Wyspecjalizowana certyfikowana ekipa firmy Termil to świetnie przygotowana grupa profesjonalistów do zadań związanych z termoizolacją i ociepleniem poddaszy. Zapraszamy do kontaktu.