TERMIL IZOLACJE NATRYSKOWE

Ocieplanie Pianką PUR

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej i powłok polimocznikowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Komornicy k. Warszawy. Posiadamy tytuł Autoryzowanego Wykonawcy Crossin, otrzymaliśmy stosowny Certyfikat. Natryskowe izolacje Crossin pod każdym względem wypierają dotychczas stosowane tradycyjne metody dociepleń i izolacji. Pozwalają skutecznie zaizolować obiekt, co przyczyni się do drastycznego zmniejszenia rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Już teraz dowiedz się jak budować z myślą o przyszłości i mieszkać ekonomicznie, zdrowo, ekologicznie wybierając izolacje natryskowe Crossin instalowane przez specjalistę – firmę TERMIL.

Autoryzacja Crossin

IZOLACJE PRZYSZŁOŚCI – IZOLACJE NATRYSKOWE

Izolacje Natryskowe, które świadczy nasza firma są doceniane na całym świecie. Technologia, którą się posługujemy jest rozwijana i stosowana od wielu lat. Zespół technologów opracował doskonałe rozwiązania izolacji i ocieplenia budynków. Wymieniona technologia została zastosowana na milionach inwestycji na całym świecie. Teraz jest dostępna również w naszym regionie: izolacje natryskowe w Warszawie i okolicach.

Izolacje natryskowe, czyli przetworzone poliuretany to technologia zostawiająca dekady lat wstecz inne tradycyjne metody izolacji i dociepleń budynków. Pianka natryskowa firmy Crossin posiada bardzo dobre właściwości wpływające na idealne zastosowanie jako ocieplenie obiektów. Idealnie przylega dp wszelkich stosowanych powierzchni: drewna, betonu, tynku, płyt itd. Wypełnia wszelkie szpary, szczeliny i pęknięcia nie pozwalając na jakąkolwiek migrację/wymianę powietrza. Różnice w stosowaniu piany Crossin i tradycyjnych materiałów izolacyjnych można zaobserwować w raportach z wykorzystaniem kamer termowizyjnych.