WITAMY NA NASZEJ STRONIE FIRMY TERMIL – IZOLACJE NATRYSKOWE.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej i powłok polimocznikowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Komornicy k. Warszawy. Posiadamy tytuł Autoryzowanego Wykonawcy Demilec USA®, otrzymaliśmy stosowny Certyfikat. Zaświadcza on o odbytym gruntownym szkoleniu organizowanym przez wiodącego producenta w branży natryskowej na świecie. Natryskowe izolacje Demilec USA® pod każdym względem wypierają dotychczas stosowane tradycyjne metody dociepleń i izolacji. Pozwalają skutecznie zaizolować obiekt, co przyczyni się do drastycznego zmniejszenia rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Już teraz dowiedz się jak budować z myślą o przyszłości i mieszkać ekonomicznie, zdrowo, ekologicznie wybierając izolacje natryskowe Demilec USA® instalowane przez specjalistę – firmę TERMIL.

IZOLACJE PRZYSZŁOŚCI – IZOLACJE NATRYSKOWE

Izolacje Natryskowe, które świadczy nasza firma są doceniane na całym świecie. Technologia, którą się posługujemy jest rozwijana i stosowana od 25 lat. Pochodzi z USA. Zespół wybitnych naukowców opracował doskonałe rozwiązania izolacji i ocieplenia budynków. Wymieniona technologia została zastosowana na milionach inwestycji na całym świecie. Teraz jest dostępna również w naszym regionie: izolacje natryskowe w Warszawie i okolicach.

Izolacje natryskowe, czyli przetworzone poliuretany to technologia zostawiająca dekady lat wstecz inne tradycyjne metody izolacji i dociepleń budynków. Pianka natryskowa firmy Demilec USA® posiada bardzo dobre właściwości wpływające na idealne zastosowanie jako ocieplenie obiektów. Piana Sealection 500 Demilec USA® rozrasta się 120-krotnie co sprawia że jest niezwykle wydajna. Idealnie przylega dp wszelkich stosowanych powierzchni: drewna, betonu, tynku, płyt itd. Wypełnia wszelkie szpary, szczeliny i pęknięcia nie pozwalając na jakąkolwiek migrację/wymianę powietrza. Różnice w stosowaniu piany Sealection 500 i tradycyjnych materiałów izolacyjnych można zaobserwować w raportach z wykorzystaniem kamer termowizyjnych. Od dłuższego czasu piana Sealection 500 to najlepsza izolacja na świecie, z którą nie jest w stanie konkurować żaden inny materiał izolacyjny.

ABY OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ NALEŻY PO PROSTU ZUŻYWAĆ JEJ MNIEJ

Świat się rozwija w złym kierunku – rośnie produkcja, zubożeją surowce naturalne, wzrasta konsumpcja. Aby temu zaradzić należy zmienić sposób inwestowania. Jedynie inwestowanie w nowoczesne technologie, które są energooszczędne i ekologiczne pozwalają przeciwdziałać zostawianiu w środowisku naturalnym śladów egzystencji ludzkości. W procesie wytwarzania produktów Demilec USA® wykorzystano ponad 2 milion plastikowych butelek. Natomiast w produkcji piany czynnikiem pieniącym jest jedynie woda.

Już dziś postanów budować z myślą i przyszłości i zacznij mieszkać energooszczędnie, ekologicznie, zdrowo.