Slide background

Jesteśmy specjalistami.

Oferujemy najlepsze izolacje dostępne na polskim rynku.

Slide background

Jesteśmy specjalistami.

Oferujemy najlepsze izolacje dostępne na polskim rynku.

Slide background

Jesteśmy specjalistami.

Oferujemy najlepsze izolacje dostępne na polskim rynku.

5
Lat doświadczenia
100
Zadowolonych klientów.
100 000 m2
Zrealizowanych Natrysków
200+
Ocieplonych poddaszy

Witamy na naszej stronie firmy TERMIL – Izolacje Natryskowe.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie natrysku pianki poliuretanowej i powłok polimocznikowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Komornicy k. Warszawy. Posiadamy tytuł Autoryzowanego Wykonawcy Demilec USA®, otrzymaliśmy stosowny Certyfikat. Zaświadcza on o odbytym gruntownym szkoleniu organizowanym przez wiodącego producenta w branży natryskowej na świecie. Natryskowe izolacje Demilec USA® pod każdym względem wypierają dotychczas stosowane tradycyjne metody dociepleń i izolacji. Pozwalają skutecznie zaizolować obiekt, co przyczyni się do drastycznego zmniejszenia rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Już teraz dowiedz się jak budować z myślą o przyszłości i mieszkać ekonomicznie, zdrowo, ekologicznie wybierając izolacje natryskowe Demilec USA® instalowane przez specjalistę – firmę TERMIL.

IZOLACJE PRZYSZŁOŚCI – IZOLACJE NATRYSKOWE

Izolacje Natryskowe, które świadczy nasza firma są doceniane na całym świecie. Technologia, którą się posługujemy jest rozwijana i stosowana od 25 lat. Pochodzi z USA. Zespół wybitnych naukowców opracował doskonałe rozwiązania izolacji i ocieplenia budynków. Wymieniona technologia została zastosowana na milionach inwestycji na całym świecie. Teraz jest dostępna również w naszym regionie: izolacje natryskowe w Warszawie i okolicach.

Izolacje natryskowe, czyli przetworzone poliuretany to technologia zostawiająca dekady lat wstecz inne tradycyjne metody izolacji i dociepleń budynków. Pianka natryskowa firmy Demilec USA® posiada bardzo dobre właściwości wpływające na idealne zastosowanie jako ocieplenie obiektów. Piana Sealection 500 Demilec USA® rozrasta się 120-krotnie co sprawia że jest niezwykle wydajna. Idealnie przylega dp wszelkich stosowanych powierzchni: drewna, betonu, tynku, płyt itd. Wypełnia wszelkie szpary, szczeliny i pęknięcia nie pozwalając na jakąkolwiek migrację/wymianę powietrza. Różnice w stosowaniu piany Sealection 500 i tradycyjnych materiałów izolacyjnych można zaobserwować w raportach z wykorzystaniem kamer termowizyjnych. Od dłuższego czasu piana Sealection 500 to najlepsza izolacja na świecie, z którą nie jest w stanie konkurować żaden inny materiał izolacyjny.

ABY OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ NALEŻY PO PROSTU ZUŻYWAĆ JEJ MNIEJ

Świat się rozwija w złym kierunku – rośnie produkcja, zubożeją surowce naturalne, wzrasta konsumpcja. Aby temu zaradzić należy zmienić sposób inwestowania. Jedynie inwestowanie w nowoczesne technologie, które są energooszczędne i ekologiczne pozwalają przeciwdziałać zostawianiu w środowisku naturalnym śladów egzystencji ludzkości. W procesie wytwarzania produktów Demilec USA® wykorzystano ponad 2 milion plastikowych butelek. Natomiast w produkcji piany czynnikiem pieniącym jest jedynie woda.

Już dziś postanów budować z myślą i przyszłości i zacznij mieszkać energooszczędnie, ekologicznie, zdrowo. Dowiedz się wiecej: Budujesz? Modernizujesz?

NASZ CERTYFIKAT

Nasze Doświadczenie

OCIEPLENIE PODDASZA
99%
IZOLACJA DACHU
95%
IZOLACJA ŚCIAN
90%
IZOLACJA FUNDAMENTÓW
95%

Stosowane przez nas Piany PUR